درباره ما

بروز رسانی ۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۱:۱۴

باسمه تعالي

شرکت خدمات مسافرت هوايي آيين گشت مشهد درسال 1391 با هدف خدمت رساني به علاقمندان مسافرت هوايي و دوستداران گردشگري هوايي در شهر مقدس مشهد با بهره گيري از پرسنل مجرب و کارآزموده تاسيس گرديد .
به دنبال افزايش سهم تقاضاي پروازهوايي براي متقاضيان سفر (داخلي و خارجي) و همچنين با توجه به تغييرات روز افزون شيوه هاي رزرو و تهيه بليط پروازي به صورت خريد اينترنتي تحت عنوان سيستمي و چارتري بر آن شديم تا با بهره گيري از سيستم هاي نوين رزرواسيون آنلاين پرواز ، اقدام به راه اندازي سايت  واپليکيشن رزرو پرواز به نام اسکاي لينک نماييم .
سيستم رزرواسيون اينترنتي فلای ایران (FLYiran) با ارائه انواع بليط هاي پروازي در مسيرهاي داخلي و خارجي با قيمت مناسب ، آزادي اختيار انتخاب بهترين گزينه به علاقمندان سفرهاي هوايي قرار داده است . در اين سيستم انواع پروازهاي چارتري و سيستمي با مسيرهاي متعدد پروازي در کلاسهاي نرخي متفاوت و به روز ارائه داده شده است . امکان رزرو بليط براي کودکان با نرخ کمتر در پروازهاي سيستمي وهمچنين امکان کنسل نمودن آنلاين بليط بااعلام درصد خسارت از ويژگيهاي بارز سيستم اسکاي لينک مي باشد .
از ويژگيهاي ديگر اين سيستم رزرواسيون ، الکترونيکي بودن تمام مراحل رزرو و کنسلي آن بوده که در هيچ يک از مراحل نياز به مراجعه حضوري نميباشد و بصورت آنلاين اقدام به رزرو وکنسل نمودن آن ميباشد .
هدف نهايي اين شرکت ارائه خدمات سريع و آسان ، پشتيباني مطلوب از مشتريان و مخاطبان خود و همچنين اطلاع رساني و پاسخگويي دقيق و با حوصله کارمندان سايت براي مخاطب و مسافران خود ميباشد .
در پايان مجموعه شرکت آيين گشت مشهد آماده دريافت نظرات و پيشنهادات براي ارتقاء کيفيت و خدمات رساني بهتر از شما عزيزان ميباشد و اميدوار است با جلب رضايت شما عزيزان يک مسافرت خاطره انگيز را براي شما رقم بزند .